Focení booku

Book je váš prezentační nástroj nejen pro modelingové agentury, ale i pro vaše potešení. Při focení se snažím zachytit vaši přirozenou krásu. Focení dle dohody rozvrhneme i do několika dnů: v atelieru, exterieru i u vás doma.

Termíndle dohody
Cena s DPH6 000 Kč
shopping_cartZadat poptávku
FotografIvana Čapková
Focení booku 1
Focení booku 2
Focení booku 3
Focení booku 4
Focení booku 5
Focení booku 6
Focení booku 7
Focení booku 8
Focení booku 9
Focení booku 10
Focení booku 11
Focení booku 12
Focení booku 13
Focení booku 14

Dny před focením se vyhýbejte ostrému slunci, samoopalovacím krémům, neponocujte. Drobné pupínky na pleti nejsou překážkou. Večer a před focením si neberte těsné spodní prádlo, kvůli otlakům na kůži.

Na modelingové focení se dobře vyspěte, přijeďte nenalíčená v pohodlném volném oblečení. Vezměte s sebou několik druhů oblečení nejlépe pastelových barev, které vám sluší. Nezapomeňte na výrazné doplňky, šály, naušnice, řetízky, klobouky, kozačky a boty.

Po celou dobu focení v atelieru je přítomna vizážistka, která vás nalíčí a při focení upraví. Cena jedné návštěvy vizážistky je zahrnuta v celkové ceně focení booku.

Společně zvolíme 15 nejlepších fotografií, které projdou grafickou úpravou. Fotografie předám do několika dnů na DVD v plné i webové kvalitě.

Další portrétní fotografie

timeline

15 let praxe

Vystudovala jsem fotografickou školu a od té doby pracuji na plný úvazek jako fotografka. Fotím i o víkendech.

monochrome_photos

Profesionální úpravy fotografií

Nejlepší záběry několik hodin retušuju a upravuju podle možností fotografie. Nejlepší snímky předávám zákazníkovi a uchovávám v profesionálním datacentru. Fotky se vám tak nikdy neztratí.

print

Tisk fotografií a obrazů

Zajistím pro vás tisk fotografií a obrazů v profesionální kvalitě. Zpracovávám i klasické černobíle fotografie na zvětšovacím přístroji klasickou cestou (vývojka, ustalovač).